İslahiye Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) İslahiye Şubesi tarafından, Ramazan Bayramı öncesi yetim ve ihtiyaç sahibi 200 çocuğa kıyafet ve ayakkabı hediye edildi. Müftülük ve TDV İslahiye Şubesi Temsilciği tarafından başlatılan ‘Unutursan Yetim Kalır’ kampanyası kapsamında belirlenen çocuklara kıyafet ve ayakkabılar dağıtıldı. İlçe Müftüsü Hasan Kiraz, kampanyaya destek olanlara teşekkür etti.