Her 2 doktor da birbirlerinden şikâyetçi oldu. İsmini açıklamayan doktor kendisini “Bir hekim olarak tedavi almaya gittim. En doğal hakkım olan sağlık hakkımdan mağdur bırakıldım. Mobing, tehdit ve saldırıya uğradım, nefsi müdafaada bulundum” diye savundu.
Related Posts
Sandıklı Kızık köyünde vatandaşlar yağmur duasına çıktı
Sandıklı ilçesine bağlı Kızık köyünde vatandaşlar, muhtarlığın önündeki alanda yağmur duası etti. Duaların ardından muhtarlık ve köy halkı tarafından yemek ikramı yapıldı. Kaymakam Önder Çengel ve Belediye Başkanı Adnan Öztaş, tarım ve hayvancılığın önemine vurgu yaparak, beklenen yağmurların kısa zamanda yağmasını diledi. Yağmur duasına çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Ercan bu kez onları hedef aldı! Deprem profesöründen sabaha karşı dikkat çeken paylaşım
Yer bilimcilerin ‘Eli kulağında’, ‘Her an gerçekleşebilir’ diyerek uyardığı İstanbul depremine ilişkin değerlendirmeleriyle bilim dünyasının tepkisini çeken Jeofizik mühendisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, düşüncelerinin arkasında… X (Twitter …
Selendi Belediye Meclis Üyesi Mehmet Terzi’nin Cenazesi Toprağa Verildi
Manisa’nın Selendi ilçesine Cumhur İttifakından seçilen Mehmet Terzi, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Terzi için düzenlenen cenaze töreni sonrası toprağa verildi.